Enelogic
Eko-firma: Bądź ekologiczny
i wyróżnij się na rynku!

Otwierasz swój biznes? A może już prowadzisz działalność?

Niezależnie od branży, produktu czy rozmiaru Twojego przedsiębiorstwa, jest kilka rzeczy, które zawsze pojawią się w kosztach prowadzenia firmy. Jedną z nich jest prąd: zużywa go zarówno specjalistyczna maszyna, jak i Twój komputer, telefon, drukarka, klimatyzator, ekspres do kawy czy znajdująca się w biurze lodówka.

Dlaczego więc nie postarać się, by te nieuniknione koszty stałe były jak najniższe, a dodatkowo produkcja energii nie miała niekorzystnego wpływu na środowisko?

W obecnych czasach ochrona środowiska i próby zmniejszenia śladu węglowego czy rosnącego zanieczyszczenia to problemy, z którymi musimy zmierzyć się wszyscy. Tylko zdecydowane działania już teraz pozwolą nam zatrzymać zmiany klimatyczne i uchronić nas przed możliwą katastrofą, która przyniesie nieodwracalne skutki dla naszej planety. Dlatego już teraz warto postawić na zieloną energię, która pochodzi wyłącznie z odnawialnych źródeł energii!

Gdy Twoja firma zdecyduje się na zakup energii od Enelogic, otrzymasz nie tylko gwarancję pochodzenia prądu, lecz także potwierdzający je certyfikat. Pozwoli on Twoim klientom zauważyć, że ma do czynienia z przedsiębiorstwem dbającym o środowisko, co z pewnością pomoże budować pozytywny wizerunek Twojej firmy! A dobry PR to większa szansa na nowych partnerów, klientów i ekspozycję w mediach – co docelowo może wpłynąć na Twoje obroty.

Dlaczego warto wybrać Enelogic?

1
Najlepsza cena

2
Gwarancja pochodzenia prądu z OZE

3
Certyfikat poświadczający pochodzenie energii

To proste! Po prostu wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i zdalnie załatwimy za Ciebie wszystkie formalności!

Zadbaj o dobry wizerunek swojej firmy już dziś! Przełącz się na Enelogic i korzystaj z zielonej energii z gwarancją pochodzenia!

Jak zmienić sprzedawcę prądu i dołączyć do Enelogic?

To łatwiejsze, niż myślisz! Wystarczy, że zgłosisz się do nas wypełniając formularz, a wszelkie formalności załatwimy za Ciebie!

1. Wypełniasz formularz na stronie Enelogic i zostawiasz swoje dane.
2. Skontaktujemy się z Tobą, by potwierdzić wszystkie informacje.
3. Podpisujesz umowę online i przekazujesz nam pełnomocnictwo do załatwienia za Ciebie formalności z obecnym sprzedawcą.
4. Informujemy Cię o zakończeniu wszystkich formalności i witamy jako klienta Enelogic!