Enelogic
Wybierz najlepszą
ofertę dla swojego
biznesu!

Sprzedaż zielonej energii, odkup nadwyżek z instalacji fotowoltaicznej i Tarcza Energetyczna chroniąca Cię przed podwyżkami. A to wszystko szybko, sprawnie i przy minimum formalności!

ZIELONA ENERGIA

#PrzełączSię online, a my załatwimy za Ciebie wszystkie formalności!

Oferta dla Ciebie

ODKUP ENERGII

Zarabiaj na swojej instalacji fotowoltaicznej. To ekologiczna i pewna inwestycja!

Oferta dla Ciebie

TARCZA ENERGETYCZNA

Prąd zawsze taniej, niż u obecnego sprzedawcy!

Oferta dla Ciebie

Dlaczego warto dołączyć do Enelogic?

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich przedsiębiorców, którzy cenią sobie nie tylko dobre warunki umowy, ale także starają się niwelować ślad węglowy i dbać o środowisko.

W obecnych czasach klienci zwracają uwagę już nie tylko na jakość produktów czy usług, lecz także na sposób w jaki powstała dana rzecz oraz w jakich warunkach działa dane przedsiębiorstwo. Firmy stawiające na zrównoważony rozwój i wprowadzające do swoich obowiązków recykling, zasady zero waste, wykorzystujące odnawialne źródła energii czy właśnie kupujące energię pochodzącą z OZE stają się coraz bardziej atrakcyjne dla konsumentów.

W Enelogic oferujemy zieloną energię dla firm, które dbają o swój wizerunek. Każdy nasz klient otrzymuje certyfikat gwarantujący, że kupowany przez niego prąd pochodzi w 100% z OZE. Nasza oferta jest także opłacalna pod względem ekonomicznym, a za zmianę sprzedawcy nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat!

Zapewniamy stałą cenę prądu na lata, co z pewnością stanowi niezwykle istotną gwarancję w obliczu ciągłych, niemal corocznych podwyżek cen energii. Płać wciąż tyle samo, gdy wszyscy dostawcy będą podnosić ceny! Jeśli natomiast posiadasz instalację fotowoltaiczną i produkujesz więcej energii, niż zużywasz – sprzedaj ją nam i zarabiaj!

Enelogic to:

1

Atrakcyjna oferta cenowa.

2

Ograniczanie śladu węglowego i walka o lepsze środowisko. Certyfikat potwierdzający pochodzenie energii z OZE.

3

Jak najmniej formalności i jasne zasady.

4

Szybka, zdalna obsługa klienta i pełne wsparcie w zmianie sprzedawcy.

5

Możliwość sprzedaży zielonej energii z Twojej fotowoltaiki.

6

Ograniczanie śladu węglowego i walka o lepsze środowisko.

#PrzełączSię już dziś. Zostaw nam swoje dane i sprawdź ofertę! Wszystkie formalności załatwimy za Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Najczęściej zadawane pytania

Czy zmiana sprzedawcy energii elektrycznej jest skomplikowana?

Nie, sprzedawcę można zmienić zdalnie. Wystarczy skontaktować się z nami lub zostawić swój numer telefonu, a oddzwonimy. Wszystko załatwisz szybko, sprawnie i bez wychodzenia z domu. Formalności z dotychczasowym dostawcą energii elektrycznej załatwimy za Ciebie.

Czy zmieniając sprzedawcę muszę zmieniać coś w instalacji?

Nie, nie musisz dokonywać żadnych zmian w instalacji elektrycznej w swoim domu czy firmie. Nie jest konieczna nawet zmiana licznika.

Ile kosztuje zmiana sprzedawcy na Enelogic?

Zmiana sprzedawcy nie kosztuje nic. Zwróć jednak uwagę na swoją obecną umowę i ewentualne zawarte w niej kary umowne za jej zerwanie. Pomożemy jednak Ci przeanalizować Twoją obecną sytuację i wybrać najkorzystniejszy moment i sposób zmiany dostawcy.

Ile trwa zmiana sprzedawcy?

Zmiana sprzedawcy energii elektryczne zwykle trwa nie dłużej niż 30 dni od momentu zawarcia umowy z Enelogic. W indywidualnych przypadkach może to zająć dłużej, a zależne jest od warunków umowy i rezygnacji z obecnym dostawcą.

Czy muszę sam zrywać umowę z obecnym sprzedawcą?

Nie, po podpisaniu mowy z Enelogic to my załatwimy wszystkie formalności z obecnym sprzedawcą.

Czy zmiana sprzedawcy spowoduje przerwy w dostawie prądu?

Nie, nie nastąpią przerwy w dostawach prądu, a cały proces przebiegnie płynnie. Gwarantuje to ustawa Prawo Energetyczne, które kompleksowo reguluje kwestie, związane ze zmianą sprzedawcy energii elektrycznej.

Kiedy zmienić sprzedawcę?

Jeżeli jest to Twoja pierwsza zmiana sprzedawcy w firmie lub domu, sprzedawcę energii elektrycznej możesz zmienić w dowolnym momencie. Proces będzie trwał ok. 30 dni. W przypadku, gdy jest to kolejna zmiana sprzedawcy uwzględnimy dodatkowo warunki, na jakich świadczy usługę Twój obecny dostawca energii elektrycznej. W Enelogic pomożemy Ci znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie, aby proces przełączenia sprzedawcy był najszybszy i zagwarantował maksymalne oszczędności na energii elektrycznej. Skontaktuj się z nami, a znajdziemy dla Ciebie najlepsze możliwe rozwiązanie.

Czy zmieniając sprzedawcę zmieniam też dystrybutora?

Nie, nie ma takiej możliwości. Dystrybutorzy pozostają bez zmian i także to oni odpowiadają za ewentualne awarie i naprawy sieci elektrycznej.

Dlaczego prąd w Enelogic jest tańszy?

W przeciwieństwie do wielu lokalnych dostawców, pozyskujemy energię bezpośrednio z TGE (Towarowej Giełdzie Energii), co pozwala nam na zaproponowanie Ci lepszych stawek. Zmieniając sprzedawcę energii elektrycznej na Enelogic przedsiębiorcy średnio zmniejszają koszty zakupu energii elektrycznej o ok 20 – 30% w stosunku do cen standardowych z umowy kompleksowej.

Jak wybrać odpowiednią taryfę?

W zależności od tego czy jesteś klientem indywidualnym czy biznesowym, pomożemy Ci wybrać odpowiednią taryfę odpowiadającą Twojemu zapotrzebowaniu na prąd. Skontaktuj się z nami, a nasi doradcy energetyczni wskażą najkorzystniejsze rozwiązanie.

Dlaczego prosicie o fakturę od poprzedniego sprzedawcy?

Pozwala nam to oszacować Twoje zapotrzebowanie na prąd i przygotować najkorzystniejszą ofertę. Faktura zawiera także inne informacje, niezbędne w procesie skutecznej zmiany Twojego sprzedawcy energii elektrycznej.

Jak otrzymam fakturę za prąd?

Fakturę za energię elektryczną od Enelogic otrzymasz na wskazany przez Ciebie podczas zawierania umowy adres e-mail. Swoją fakturę, bieżące saldo oraz kompletne informacje dotyczące zawartych umów, a także informacje na temat ofert dodatkowych i promocyjnych Enelogic znajdziesz także po zalogowaniu w serwisie „Mój Enelogic”. Z serwisu „Mój Enelogic” skorzystasz na komputerze, smartfonie lub tablecie z dostępem do internetu.

Czy Enelogic jest godne zaufania?

Enelogic to marka wchodząca w skład grupy kapitałowej Sunrise Energy, działająca na terytorium RP i dysponująca koncesją na obrót energią elektryczną oraz koncesją na sprzedaż paliwa gazowego pozwalającymi na sprzedaż energii elektrycznej i gazu.

Czy Wasza energia jest ekologiczna?

Enelogic jest częścią grupy kapitałowej Sunrise Energy, która przyczynia się do zwiększenia udziału odnawialnych źródeł energii w produkcji energii w Polsce. Energia elektryczna oferowana przez Enelogic pochodzi z TGE (Towarowej Giełdy Energii) i istnieje możliwość zapewnienia, że Twój prąd będzie pochodził z OZE. W Enelogic zieloną energię z gwarancją pochodzenia oferujemy w standardzie, dlatego otrzymasz certyfikat potwierdzający wytworzenie energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii. Skontaktuj się z nami i przełącz się na Enelogic!