Enelogic
Przełączamy Polskę
na zieloną energię.

Poznaj enelogic

Enelogic tworzą specjaliści związani z branżą energetyczną i elektryczną od wielu lat. Misja Enelogic jest prosta: dostarczać ekologiczną zieloną energię elektryczną do Twojej firmy i domu bez zbędnej biurokracji. Nasze doświadczenie pozwala nam podążać za trendami, a cały proces załatwiania formalności ze zmianą sprzedawcy energii odbywa się zdalnie, przy użyciu najnowszych i najbezpieczniejszych dostępnych rozwiązań zaczerpniętych z rynku e-commerce.

Nasza oferta to odpowiedź na oczekiwania konsumentów, którzy coraz częściej zwracają uwagę na pochodzenie energii zużywanej do produkcji, ogrzewania zakładów czy zasilania maszyn. Firmy inwestujące w prąd pochodzący z odnawialnych źródeł energii są postrzegane jako postępowe i nowoczesne oraz – przede wszystkim – świadome swojego wpływu na środowisko. Fakt, że starają się ograniczyć do minimum swój wpływ na planetę i decydują się na zieloną energię stawia je także na lepszej pozycji w oczach konsumentów czy kontrahentów.

Siła Grupy i konsekwentna strategia działania

Enelogic to część polskiej grupy multienergetycznej Sunrise Energy – jednej z najszybciej rozwijających na rynku odnawialnych źródeł energii oraz energetyki. Sunrise Energy w swoim portfolio posiada spółki zajmujące się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, magazynów energii, elektromobilnością, budową farm fotowoltaicznych czy sprzedażą hurtową komponentów. Celem grupy jest dotarcie do jak najszerszego spektrum klientów i zapewnienie im łatwego dostępu do najlepszej, ekologicznej oferty.

W Sunrise Energy wspólnie budujemy świat oparty o odnawialne źródła energii.

Bez względu na to, czy dotyczy to rolnika chcącego zasilić w energię swoje gospodarstwo, domu jednorodzinnego decydującego się przejść na ekologiczne źródło ogrzewania czy dużego zakładu przemysłowego, który pragnie ograniczyć rachunki za energię elektryczną i zarazem zmniejszyć ślad węglowy: do każdego z przypadków Sunrise Energy podchodzi indywidualnie i z największą dbałością o klienta. A wszystko to przy użyciu najlepszych, najnowocześniejszych i najbardziej wydajnych komponentów i urządzeń dostępnych na rynku.
Powstanie Enelogic – niezależnego sprzedawcy energii elektrycznej – to dopełnienie oferty grupy Sunrise Energy, która tym samym jest w stanie przekrojowo zapewnić obsługę energetyczną dla Twojego domu czy firmy.

Przywitaj się
Preferujesz kontakt telefoniczny?
Skontaktuj się z naszym biurem