Enelogic
Przełączamy Polskę
na zieloną energię.

Program poleceń

Polecaj Enelogic znajomym posiadającym własny biznes lub swoim partnerom handlowym i odbieraj atrakcyjne rabaty. Zyskasz 100 zł za każdą nową umowę skutecznie zawartą z Twojego polecenia i obniżysz swoje rachunki za energię elektryczną lub gaz!

Polecać możesz bez ograniczeń!

Co więcej, każda polecona przez Ciebie firma, która podpisze umowę z Enelogic również otrzyma prezent na start! Pierwszą fakturę za zakup energii elektrycznej lub gazu obniżymy o 50 zł.

Jak otrzymać rabat za polecenie?

1
#PrzełączSię

Wybierz ofertę dopasowaną do swojego biznesu i zmień sprzedawcę prądu lub gazu w swojej firmie na Enelogic.

2
Odbierz kod poleceń

Swój indywidualny kod poleceń otrzymasz od nas niezwłocznie po uruchomieniu Twojej umowy na energię lub gaz.

3
Poleć ofertę Enelogic

Przekaż swój kod poleceń znajomym lub zaprzyjaźnionym firmom. Kod polecenia można wykorzystać podczas podpisywania umowy online na stronie Enelogic.pl lub u naszych doradców energetycznych i partnerów handlowych.

4
Odbierz 100 zł rabatu

Za każdą umowę skutecznie zawartą z Twojego polecenia otrzymasz 100 zł w formie rabatu na fakturze za energię elektryczną lub gaz! Osoba polecona otrzyma dodatkowy rabat w wysokości 50 zł. Polecać możesz bez ograniczeń!

Zostań ambasadorem Enelogic!

Polecaj zieloną energię swoim znajomym i obniżaj rachunki za prąd i gaz w swojej firmie!

Jeżeli korzystasz już z zielonej energii od Enelogic masz możliwość podzielić się nią z innymi. Naszym ambasadorem może zostać każdy: nie musisz być ekspertem na rynku energetyki ani posiadać doświadczenia w sprzedaży. Wystarczy, że polecisz swoich znajomych, a korzyści odniesiesz i Ty i oni!

Od Ciebie zależy także, ile będzie trwała nasza współpraca i jak dużo zarobisz – nie podpisujesz wobec nas żadnych zobowiązań i nie narzucamy Ci żadnych celów. System rabatowy jest jasny, przejrzysty i opłacalny dla każdej ze stron.
Poleć naszą ofertę już teraz i zarabiaj w prosty i szybki sposób! #PrzełączSię na Enelogic

FAQ. Pytania i odpowiedzi:

Kto może wziąć udział w programie poleceń Enelogic?

W Programie Poleceń mogą uczestniczyć osoby fizyczne, osoby prawne, jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej lub wspólnicy spółki cywilnej, które mają zawartą umowę sprzedaży energii elektrycznej lub umowę kompleksową sprzedaży paliwa gazowego z Enelogic.

Jak mogę polecać ofertę Enelogic?

Niezwłocznie po uruchomieniu Twojej umowy na energię elektryczną lub gaz z Enelogic otrzymasz na adres e-mail swój indywidualny kod poleceń. Kod poleceń możesz przedstawiać i udostępniać za pomocą dowolnych kanałów komunikacji, np. mailem, smsem, przy pomocy mediów społecznościowych lub po prostu ustnie, podczas rozmów handlowych. Zasilanie swojej firmy ekologiczną zieloną energią od Enelogic jest ważnym atutem, który może poprawić wizerunek i konkurencyjność Twojej działalności. Wykorzystaj zatem ten fakt i zostań jednocześnie ambasadorem Enelogic.

Komu mogę rekomendować ofertę zielonej energii od Enelogic?

Wszystkim pełnoletnim osobom, właścicielom punktów usługowo-handlowych, sklepów spożywczych, właścicielom stacji benzynowych, myjni lub warsztatów samochodowych, przedsiębiorcom prowadzącym małe i średnie firmy, osobom prowadzącym ekologiczne gospodarstwo rolne. Pamiętaj, że polecać możesz bez ograniczeń. Im więcej osób skorzysta z Twojego polecenia, tym większy rabat otrzymasz na swoim koncie rozliczeniowym w Enelogic.

Czy jest maksymalny limit osób, które mogę polecić?

Nie. Możesz polecać tyle osób i firm ile zdołasz. Łączna suma przyznanego rabatu zależy od liczby skutecznych rekomendacji.

Kiedy otrzymam rabat za skuteczną rekomendację?

Uczestnik, za każdą skuteczną rekomendację, otrzyma Rabat na swoim koncie rozliczeniowym w Enelogic w wysokości 100 zł w ciągu 30 dni od wejścia w życie postanowień umowy sprzedaży energii elektrycznej lub gazu, podpisanej przez osobę lub firmę poleconą na podstawie rekomendacji uczestnika.